O nás

  Jsem zkušeným masérem, pracuji v oboru již 10 let.

Jsem absolventem ajurvédského kurzu na Srí Lance a rekvalifikačního kurzu v Praze (dexteracademy.cz)

Své masérské zkušenosti jsem získal v lázních v Poděbradech, v Priessnitzových léčebných lázních Jeseník. Dlouhodobě jsem spolupracoval s ajurvédským doktorem Davidem Frejem (dr.frej.cz) a v současnosti se věnuji individuálním masážím ve wellness hotelu Pod lipkami v Praze.

Zaměřuji se zejm. na ajurvédské masáže a své zkušenosti bych rád nabídnul širokému spektru klientů, kteří si nemohou dovolit z časových či jiných důvodů docházet na masáže přímo do salónu. 

I am an experienced masseur, I have been working in the field for 8 years.I have attended Ayurvedic massage course in Sri Lanka and a requalification course in Prague (dexteracademy.cz).I got my masseur experience at the spa city Poděbrady, in Priessnitz's spa Jeseník. For a long time I have been cooperating with Ayurvedic Doctor David Frei (dr.frej.cz) and currently, I am doing the individual message in www:yogakarlin.cz in Prague.I focus especially on Ayurvedic massages and I would like to offer my experience to a wide range of clients who can not afford to go to the salon for a time or other reasons.

Pro dotazy mne neváhejte kontaktovat?